Ditën e sotme (3 tetor), deputetët e opozitës janë mbledhur bashkë në një tryezë në Kryesinë e Kuvendit.

Mësohet se deputetët që mbështesin ish-kryeministrin Berisha, po mbajnë takimin e tyre të katërt, me grupimin e Gazment Bardhit.

Në takim janë të pranishëm dhe ish-kryeministri Berisha si dhe deputet Bardhi.

Takimi mësohet se po mbahet pasi deputetët opozitarë kërkuan ngritjen e dy kërkesave për Komisionet Parlamentare Hetimore, për çështjen e koncesioneve në shëndetësi dhe për sistemin TIMS.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re