Ish-kryeministri Sali Berisha është rrëzuar keq në skenën e Pallatit të Kongreseve, teksa ishte nisur për të marrë fjalën.

Berisha nuk i ka parë dy shkallët, për shkak se kanë qenë të mbuluara me tapet në ngjyrën blu dhe për pasojë është rrëzuar.

Në ndihmë të tij ka shkuar menjëherë një nga truprojat, i cili e ka ngritur, ndërkohë që ish-kryeministri ka vijuar fjalën e tij si normalisht.


në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re