Artan Lame: Shumë shpejt do më shohësh mua duke kërcënuar bankat dhe duke u thënë ose bëni këtë sistem, ose ne do ndëpresim çdo marrëveshje me ju në mënyrë që qytetarët të kenë një aplikacion të tillë.

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re