Serbia është në gjendje shoku që nga mëngjesi i kësaj të mërkure pas masakrës në një shkollë në Beograd, kur një nxënës 14-vjeçar hapi zjarr, duke vrarë tetë nxënës dhe një roje, ndërsa plagosi gjashtë fëmijë të tjerë dhe një mësuese 53-vjeçare. Siç raportohet, adoleshenti Kosta Keçmanoviç ka dalë më herët nga shkolla në lagjen […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re