Skip to content

SHBA: si u përmbyt “qyteti i mëkatit”

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një stuhi e fortë goditi disa ditë më parë qytetin më të famshëm të “argëtimit absolut” në botë, Las Vegas, duke përmbytur edhe kazinotë e qytetit. Sipas informacioneve të Wall Street Journal, “qyteti i mëkatit” nuk ka mbetur i paprekur nga kushtet e vështira atmosferike që kanë prekur rajonin më të gjerë. Hotelet dhe kazinotë […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë