Një masiv gurësh është shembur dhe ka rënë në aksin Fushë Arrëz – Mirditë.

Foto ilustruese

Mësohet se masivi u gurëve ka rënë në vendin e quajtur “Shkalla e Rrasit”

Drejtuesve të mjeteve u është bërë apel të tregojnë kujdes gjatë vozitjes në këtë segment.

vijon..

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re