Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në natyrë.

 

Përmes një mesazhi në rrjetin social “Facebook”, kreu i shtetit ka kujtuar gjithashtu se festa e të dashuruarve, Shën Valentinin, po afrohet.

 

“Mimozat po çelin dhe Shën Valentini po afron. Pranvera nuk ndalet”, shkruan Meta.