Skip to content

Sherr masiv mes të rinjve në Vlorë, plagosen 3 persona, dërgohen me urgjencë në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një përplasje e dhunshme ka ndodhur mes disa të rinjve në Vlorë. Mësohet se sherri ka qenë për motive të dobëta dhe se gjithashtu janë përdorur sende të forta duke u shkaktuar dëmtime të rënda disave prej tyre.

Sipas burimeve zyrtare në konflikt janë përfshirë shtetasit Xh. B., 20 vjeç, F. B., 21 vjeç, A. I., 23 vjeç, N. Xh., 27 vjeç dhe M. Xh., 22 vjeç, banues në Vlorë.

Ndërsa kanë mbetur të plagosur nga goditja e sendeve të forta, shtetasit A. I., N. Xh., dhe M. Xh të cilët ndodhen në spitalin e Vlorës për të marrë mjekimin e duhur.

Njoftimi i Plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2022, në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, për motive të dobta, janë përfshirë në një konflikt shtetasit Xh. B., 20 vjeç, F. B., 21 vjeç, A. I., 23 vjeç, N. Xh., 27 vjeç dhe M. Xh., 22 vjeç, banues në Vlorë.

Shtetasi A. I., N. Xh., dhe M. Xh., ndodhen në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë