Një sherr me sende të forta ka ndodhur mes dy personave në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë E.N ka goditur me sende të forta, shtetasin P. B.,  51 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor  ndodhet në vendngjarje dhe po punon per sqarimin e  rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 06.05.2022, rreth orës 12:50, në fshatin Penkovë,  Vlorë, dyshohet se për motive të dobta shtetasi E. N., ka goditur me sende të forta, shtetasin P. B.,  51 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor  ndodhet në vendngjarje dhe po punon per sqarimin e  rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb