Skip to content

Sherr mes dy grupeve në Elbasan, dyshohet se është rrëmbyer një person

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një përlasje mes dy grupe të rinjsh ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan nga ku dyshohet se është rrëmbyer një person.

 

Dëshmitarët në vendin e ngjarjes thanë se njëri prej grupeve ka marrë forcërisht një person duke e futur në një automjet ngjyrë gri dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Raportohet se Policia e Elbasanit është vënë në lëvizje megjithatë nuk ka mbërritur denoncin për rrëmbin në komisariat.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë