Një person është plagosur në Shkodër pas një konflikti të çastit. Pas debatit verbal ndërmjet tyre, autori ka qëlluar me qytën e pistoletës ndaj të plagosurit i cili ndodhet në Spitalin e Shkodrës.

Policia ka rrethuar zonën dhe është vënë në ndjekje të autorit. Ngjarja është regjistruar në lagjen ‘Parrucë’ në qendër të qytetit.

vijon…

 

/faxweb