Skip to content

Sherr mes të rinjve në Korçë/ Plagoset me thikë 17 vjeçari

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 17 vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një konflikti fizik.

 

Policia bën me dije, se i riu është paraqitur në spitalin e qytetit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Burime bëjnë me dije se 17 vjeçari është goditur me grushta në fytyrë si dhe është dëmtuar me thikë në shpatull.

 

“Korçë/Informacion paraprak

 

Më datë 04.08.2022, rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar, banues në Korçë, që dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës, në qytetin e Korçës, gjatë një konflikti fizik, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë