Skip to content

Sherr për parkimin/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Të shtëna me armë zjarri në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë për një vend parkimi.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se se janë konfliktuar dy persona ku njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri disa herë në ajër dhe më pas është larguar.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë