Punonjësi i qendrës për shitjen e metadonit në Berat është proceduar penalisht, pasi akuzohet se kundrejt pagesës shiti këtë produkt në kundërshtim me ligjin. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F. Sh., 50 vjeç, banues në Berat, i cili akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe tregtimi i barnave dhe pajisjeve mjekësore të falsifikuara ose të […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re