Shoferi që shkaktoi aksidentin te “Rruga e Kavajës” pas shoqërimit në Komisariat i ëshë nënshtruar testit të drogës, ku ka rezultuar pozitiv.

Ajas Sulejmani përplasi te rruga e Kavajës dy prinderit dhe foshnjen e tyre, kjo e fundit jashtë rrezikut për jetën sipas burimeve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion shtesë

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Rrugën e Kavajës, ku një automjet me targa të huaja aksidentoi një çift dhe fëmijën e tyre të vogël, ju informojmë se:

Pas kryerjes së testit të drogës, drejtuesi i mjetit, shtetasi A. S., ka rezultuar se drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike.

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb