Home SHQIPERIA Shkarkohet drejtori i AKU, Dritan Sejko

Shkarkohet drejtori i AKU, Dritan Sejko

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shkarkohet drejtori i përgjithshëm i Agjencisë per Mbrojtjen e Konsumatorëve.
 
Nje nga institucionet me te rëndësishme per sigurinë ushqimore ne vend, tashme do te drejtohet nga Agim Ismaili, ish -nëndrejtor i Parandalimit dhe Pastrimit te Parave.
 
Ne mandatin e pare te qeverise Rama, por dhe me herët, AKU-ja iu eshte dhënë aleateve. Se fundmi ajo drejtohej nga nje përfaqësues i partisë çame, Dritan Sejko.
 
 
 
 
 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë