Shkëlzen Berisha prek në sedër demokratët: Ju kanë quajtur llum, naivë, pijanecë

shkelzeni_ne_gjykate.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shkëlzen Berisha ka reaguar lidhur me ato që ai i quan si ofendime për demokratët nga drejtuesit e PD-së.

Ai shkruan në Facebook se drejtuesit më të lartë të PD-së i kanë quajtur demokratët si antiamerikanë, llum, naive dhe pijanecë.

“Antiamerikanë, llum, naivë, pijanecë… këto ofendime për demokratet nuk vijnë nga Rama, por nga drejtuesit me te larte te PD”, shkruan ai, duke iu referuar deklaratave të Lulzim Bashës.

Zeni kërkon të prekë në sedër demokratët, në mënyrë që ata t’i bashkohen babit në “Foltoren” e tij kundër Amerikës.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë