Home SHQIPERIA Shkëmbim zjarri në mes të Lushnjës, dy të vrarë

Shkëmbim zjarri në mes të Lushnjës, dy të vrarë

0

Nje ngjare e rende ka ndodhur ne qyteti e Lushnjës. Dy persona janë vrare ne nje atentat, ndërsa nje tjetër është plagosur rende. Viktimat janë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, ndërsa i plagosuri Mario Xhepexhiu.
 
Ngjarja ka ndodhur pranë komisariatit te qytetit tek zona e njohur si Ura e Përroit. Forca te shumta policie janë vendngjarje.
 
Per momentin nuk dihen emrat e viktimave, si dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje qe ka tronditur qytetin.