Të shtëna me armë terrorizuan sot kalimtaret dhe studentet pranë universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër. Sipas policisë, objektiv i të shtënave ishte një 17 vjeçar.
 
Fatmirësisht, nga sulmi me arme nuk pati asnjë te lënduar. Nga hetimet e para rezulton se ngjarja ndodhi pas një konflikti të çastit mes dy të rinjve. Autori është identifikuar dhe është shpallur ne kërkim.
 
 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re