Një i ri është arratisur nga ambientet e Gjykatës së Korçës teksa po priste që të merrte masën e sigurisë.

Bëhet fjalë për 21-vjeçarin e identifikuar si Kristian Medolli i cili mesditën e sotme iu arratis policisë së shtetit.

I riu ishte shoqëruar para dy ditësh për vjedhjen e një banese në fshatin Qatrom dhe sot do të njihej me masën e sigurisë. Burimet të “Fax News” bëjnë me dije se policia ka vendosur postblloqe në hyrje-dalje të qytetit për të arrestuar sërish Kristian Medollin.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb