Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ka shkuar në dy numri i personave që humbën jetën nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e së premtes në Tiranë.

Sipas policisë kanë humbur jetën të dy shtetasit që ndodheshin në mjetin tip “Range Rover” i cili ka rënë në humnerë në fshatin Fortuzaj.

Në vijim të aksidentit të ndodhur në fshatin Fortuzaj, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ju informojmë se të dy shtetasit që ndodheshin në automjet, 26 vjeç, dhe 33 vjeç, kanë ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re