Një automjet është shkrumbuar në flakë në autostradën Levan-Vlorë në zonën e Novoselës.

Burime për ‘Fax News’ bëjnë me dije se automjeti u dogj pranë një karburanti. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes ndërsa policia dhe zjarrfikësja po shkojnë në vendngjarje.

Duke u përditësuar…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re