Shkrumbohet nga flakët makina në Korçë

auto_makina1553015214.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një makinë është shkrumbur nga flakët gjatë natës së kaluar në Kamënisë, të Korçës.

Paraprakisht mësohet se mjeti ka qënë i parkuar, dhe ka marrë flakë rreth orës 01:00 të natës.

Burime nga policia bëjnë me dije se pronari i mjetit nuk ka konflikte megjithatë ekspertët po bëjnë kqyrjen e mjetit për të zbardhur shkaqet e zjarrit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë