Skip to content

Shkrumbohet një makinë gjatë natës në Vlorë, ja dyshimet e para

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një automjet në Vlorë është djegur rreth orës 01: 12 në lagjen “Astane”, në fshatin Kotë në Vlorë.

Sipas policisë automjeti është djegur plotësisht dhe ishte në pronësi të shtetasut K.N., .

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 18.05.2022, rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë,Vlorë, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht automjeti tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit K. N., i cili ndodhej në garazh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë