Skip to content

Shmanget tragjedia në Durrës, jahti me turistët italiane bie në cekëtinë, shpëtohen nga…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një jaht turistik me 6 italianë në bord ka rrezikuar ngecjen në cekëtinë dhe ka kërkuar ndihmë. Ngjarja është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm, kur salla operative e portit të Durrësit ka marrë sinjal për rënien në cekëtinë të mjetit turistik “Ziacanaia”. Ky mjet po lundronte nga Marina Punta Faro, Itali, …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë