Ish-modelja e Versace, Jennifer Pamplona ka shpenzuar thuajse gjysmë milionë euro për afërsisht 40 ndërhyrje estetike, në përpjekje për t’u dukur si Kim Kardashian.

 

Pas 7 vitesh, 29-vjeçarja ka kuptuar se të dukej si Kim Kardashian nuk ishte gjithçka që donte dhe tani është penduar, ndaj dhe ka vendosur t’i japë fund gjithë kësaj.

 

Ajo do të shpenzojë edhe 100 mijë euro të tjera për t’u kthyer siç ishte.

 

“Doja t’i ngjaja Kardashianit, por tani dua të kthehem vetvetja. U mërzita me njerëzit që më thonin Kim Kardashian. Nuk dua më të jem hija e dikujt tjetër. Fitova famë dhe para me pamjen time të re, por tani dua të dukem si më parë”, ka theksuar ajo.