Ilustruese

Shpërthimi i një bombule gazi në një banesë në rrugën “Ali Kelmendi” në TIranë ka sjellë plagosjen e dy personave.

Personat e plagosur janë shtetasit Z. Sh dhe R. Sh, nënë e bir, të cilët janë transportuar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjajre dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.06.2021, rreth orës 20:00, në rrugën “Ali Kelmendi” ka plasur një bombul gazi në banesën e shtetases Z. Sh. Si pasojë janë dëmtuar lehtë shtetasit Z. Sh dhe R. Sh (nënë e bir) të cilët u dërguan në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re