Një zjarr i madh ka përfshirë katin e fundit të një banese tre katëshe në Institut.

 

Policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi, ka rënë zjarr në katin e fundit të një banese tre katëshe dhe ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

 

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png