Skip to content

Shpërthen në flakë kamioni në Vorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve në Durrës-Tiranë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një kamion ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes në autostradën Durrës-Tiranë.

 

Bëhet me dije se ka shpëtuar pa lëndime drejtuesi i tij.

 

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Vorës dhe si pasojë është bllokuar për disa minuta lëvizja e automjeteve në këtë aks.

 

Është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për të shuar gflakët e automjetit.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë