Nje shperthim tritoli tronditi Shengjinin mbremjen vone te enjten.

Policia beri te ditur se lenda eksplozive ishte vendosur ne objektin e shtetasit L.Gj, banues ne Tirane.

Fatmiresisht tritoli iu vu nje objekti ne ndertimne siper dhe nuk pati te lenduar.

Policia po heton ngjarjen.

 

loading...