Skip to content

Shqipëria e mbyll pjesën e parë në avantazh ndaj Izraelit, golin e shënon Broja

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shqipëria ka arritur të shkundë rrjetën e portës kundërshtare në Air Albania.

Një kundërsulm i kuqezinjve, një pasim i Abrashit i cili gjen Balliun. Por ky i fundit rrëzohet në zonë nga mbrojtja izraelite. Shqipëria merr penallti dhe Broja arrin të shënojë.

Ky është goli i Shqipërisë në ndeshjen me Izraelin, i shënuar në minutën e dytë të shtesës.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë