Home SHQIPERIA “Shqipëria e shqiptarëve, jo e pushtetarëve”, qindra studentë “derdhen” në rrugët e Tiranës dhe thirrje shoferëve: Fikni makinat e bashkohuni me ne

“Shqipëria e shqiptarëve, jo e pushtetarëve”, qindra studentë “derdhen” në rrugët e Tiranës dhe thirrje shoferëve: Fikni makinat e bashkohuni me ne

0
“Shqipëria e shqiptarëve, jo e pushtetarëve”, qindra studentë “derdhen” në rrugët e Tiranës dhe thirrje shoferëve: Fikni makinat e bashkohuni me ne

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vijon prej disa orësh protesta e studentëve të Universitetit Bujqësor në Tiranë.

Me qindra studentë protestojnë rritjen e çmimit të naftës dhe produkteve të tjera ushqimore, dhe atyre të shportës.

Studentët janë shprehur ndër të tjera: Fikni makinat dhe bashkohuni me ne. Shqipëria e shqipitarëve dhe jo e pushtetarëve.

Në këtë mënyrë ata u kanë bërë thirrje shoferëve që të fikin makinat në shenjë revolte dhe të bashkohen me ta në protestë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë