Home SHQIPERIA Shqiptari ‘bën namin’ në Greqi/ Përdhunon ish-gruan, e zhvesh në rrugë dhe tenton ta djegë me çakmak

Shqiptari ‘bën namin’ në Greqi/ Përdhunon ish-gruan, e zhvesh në rrugë dhe tenton ta djegë me çakmak

0
Shqiptari ‘bën namin’ në Greqi/ Përdhunon ish-gruan, e zhvesh në rrugë dhe tenton ta djegë me çakmak

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peloponez, Greqi, ku një shqiptar ka dhunuar fizikisht e seksualisht ish-gruan e tij greke.

 

Mediat greke bëjnë me dije se burri shqiptar prej disa orësh qëndronte në makinë jashtë derës së ish-gruas 28-vjeçare dhe kur ish-partnerja ka dalë nga shtëpia ai e ka marrë me forcë dhe e ka futur në makinë.

 

Mediat shkruajnë  se ai e ka dhunuar ish-gruan me grushta në kokë e ka dërguar në një zonë të braktisur, e ka detyruar të zhvishet duke e kërcënuar me jetë dhe ka tentuar ta djegë me çakmak duke i ndezur flokët.

 

 

Më pas ai e ka çuar në shtëpinë e prindërve të tij në Korinth, ku e përdhunoi dhe më e ka larguar nga banesa.

 

 

28-vjeçarja ka bërë denoncimin në polici, ndërsa autoritet janë vënë në kërkim të shqiptarit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë