Skip to content

Shqiptari gjen vdekjen duke punuar në Greqi

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 59-vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen teksa punonte ne Greqi.

Ngjarja e rende ka ndodhur diten e enjte ne zonen Ptolemaidha!

Emigranti shqiptar ishte duke punuar ne nje kantier ndertimi kur eshte aksidentuar dhe ka gjetur vdekjen!

 

Policia fqinje po heton shkaqet e vdekjes se shtetasit shqiptar.

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë