Një shqiptar ka masakruar me thikën gruan e tij italiane në mes të autobusit në La Spezias. Ngjarja ka tmerruar edhe vetë pasagjerët.

 

Gruaja u shtrua në spital me plagë të thella, veçanërisht në gjoks dhe kokë, dhe po i nënshtrohet një operacioni. Ndërkaq, shqiptari ka tentuar të arratisej, por u kap nga policia pranë derës së së pallati.

 

Shqiptari ka ndjekur gruan e tij në rrugë duke e goditur me thikë në kokë dhe gjoks, teksa ajo ka hipur në një autobus për t’i shpëtuar kthetrave të të shoqit. Por shqiptari e tërhoqi më pas zvarrë duke e goditur me thikë.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re