Skip to content

Shtyhet mbledhja e grupit parlamentar të PD-së, zbulohet arsyeja

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shtyhet mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike thirrur nga Enkelejd Alibeaj, e cila ishte planifikuar të zhvillohej këtë të mërkurë.

 

Zhvendosja e mbledhjes për ditën e enjte në orën 09:00 është bërë pasi babai i deputetit demokrat, Luçiano Boçi, ka ndërruar jetë dhe përcjella për në banesën e fundit do të bëhet pasditen e sotme.

 

Në fund të mbledhjes pritet që PD të dalë me një qëndrim sa i takon ftesës së socialistëve për të diskutuar për çështjen e zgjedhjes së Presidentit të ri.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë