Si ndodhi aksidenti tragjik me dy viktima te ’21 dhjetori’, makina e policisë shpëton për shumë pak nga shpejtësia e çmendur e Emirjan Dokos (VIDEO)

1636623790_cenollari.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kane dale pamjet e aksidentit të rëndë mëngjesin e 11 nëntorit në zonën e “21 dhjetorit”, ku u shënuan 2 viktima.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 03:13 të mëngjesit ku automjeti tip ‘Citroen’ i cili drejtohej nga Emirjan Doko përplasi me makinën tip ‘Honda’ duke lënë të vdekur në vend shoferin, Luan Cenollari dhe pasagjerin Ali Bejo.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Euronews Albania në momentin e aksidentit fare pranë përplasjes ka qenë dhe një patrullë e policisë, e cila gjithashtu është rrezikuar nga përfshirja në këtë ngjarje.

Në automjetin e Emirjan Dokos u gjet një armë zjarri dhe një thikë. Një prej viktimave te aksidentit Luan Cenollari ishte polic i burgjeve qe sipas informacioneve gjate natës punonte dhe si taksist.

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë