Home BOTA Sipas Putinit, pse u ndez Kazakistani

Sipas Putinit, pse u ndez Kazakistani

0
Sipas Putinit, pse u ndez Kazakistani

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti rus Vladimir Putin tha sot se ngjarjet në Kazakistan nuk ishin përpjekja e parë apo e fundit për ndërhyrje të jashtme në punët e brendshme të shteteve dhe se “teknologjitë Maidan”, duke përfshirë mbështetjen e IT, janë përdorur gjatë trazirave. Në një sesion të jashtëzakonshëm të Këshillit të Sigurisë Kolektive të CSTO-së, të mbajtur […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë