Skip to content

Situata e tensionuar brenda PD, reagon Rama: Në ferr ka vend për të gjithë, nuk ia vlen të bëni garë cili është më i poshtër

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pavarësisht se në çdo dalje publike kërkon që të mos pyetet lidhur me situatën brenda PD, kryeministri Edi Rama duket se nuk bën dot pa thumbuar rivalët e tij politikë.

Së fundmi me një foto të Dostojevskit duke e shoqëruar me një mbishkrim, Rama ka dërguar mesazh ndaj qytetarëve dhe të gjithë opinionit publik që pret të mësojë se çfarë mund të dnodhë në datën 8 janar kur ish kryeministri Sali Berisha ka thirru një protest kombëtare në selinë e PD për të nxjerrë jashtë zyrave Lulzim Bashën.

Postimi i Plotë nga kryeministri Edi Rama:

Rrini të qetë!
Në ferr ka vend për të gjithë dhe nuk ia vlen të bëni një garë kaq të ashpër për të treguar se cili është më i poshtër se tjetri!
Dostojevski

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë