Partia Demokratike ka denoncuar dhunën e ushtruar nga strukturat shtetërore ndaj zedhënses së PD-së, Ina Zhupa dhe kreut të FRPD-së, Belind Këlliçi.

loading...

“Sot përfaqesuesit e opozitës Ina Zhupa dhe Belind Kellici u penguan me urdhër mafioz të bënin detyrën e tyre për të denoncuar aferën e mafias së plehrave në landfillin e Sharrës”, thuhet ne nje njoftim te opozitës .

Video tregon sesi dy perfaqësuesit e opozitës u agresuan njekohësisht nga brenda Landfillit.

loading...