Home SHQIPERIA Skandali/ Rruga kombëtare mbushet me rërë, policia bën thirrje për kujdes

Skandali/ Rruga kombëtare mbushet me rërë, policia bën thirrje për kujdes

0
Skandali/ Rruga kombëtare mbushet me rërë, policia bën thirrje për kujdes

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një sasi e konsiderueshme rere është derdhur në superstraden Lezhe-Milot, pranë kryqezimit të Ishull-Shëngjinit.

 

Rëra ka mbuluar rrugën në një gjatësi prej 50 metrash, duke u kthyer në rrezik për drejtuesit e mjeteve.

 

 

Sapo është konstatuar rasti ka mbërritur policia rrugore dhe po sinjalizon drejtuesit e mjeteve për rrezikun, ndërkohe ende nuk është identifikuar automjeti që mund të ketë derdhur rërën.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë