Skandaloze! Pasi uroi Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, socialisti Bujar Çela: Mos më rr**ni leshtë!

800-0-60cc39afcadfd-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur.

Nënkryetari i PD,  Alibeaj, publikon foton dhe shpërthen ndaj Çelës duke shkruar se kjo farë e keqe i ka rrënjët e thella dhe është urgjente dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare.

Paulin Sterkaj: Ky shoku jonë është gastori i grupit kështu mos ia merrni për provokim.

Bujar Çela: O tufa! Jetoni dhe me dhe mos gjykoni kohën. Më rruan leshtë kush s’më njeh mua dhe kohën.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë