Në selinë rozë Partia Socaliste po zhvillon mbledhjen e kryesisë.

 

 

Zgjedhjet lokale të 14 majit dhe kandidatët për kryebashkiakë janë tema  e diskutimit mes anetarëve të kryesisë nën drejtimin e kryesocialistit Edi Rama.

 

 

Po aq vemendje do të marrë edhe organizimi i fushatës elektorale, që në fakt jo zyrtarisht ajo ka nisur.

 

Deri në javën e parë të dhjetorit, kryeministri Edi Rama do të vijojë turin e tij të takimeve me të rinjtë, fermerët, gratë dhe perfaqësues të bizneseve të ndryshme në të 12 qarqet e vendit.

 

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re