Djali i miliarderit George Soros, Alex Soros, ka publikuar mbrëmjen e sotme në Instagramin e tij, një foto me kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

Fotoja duket që është bërë gjatë fundjavës së kaluar gjatë vizitës së Aleks Soros në Shqipëri.

Në mbishkrimin e fotos së publikuar në Instagram, Alex Soros, nuk i ka kursyer lavdet për kryeministrin Rama, duke e konsideruar si frymëzues lidershipi në vend, rajon dhe botë.

“Me mikun tim Edi Rama fundjavën e shkuar në Tiranë, i cili vijon që të tregojë aftësi frymëzuese lidershipi në vend, rreth rajonit dhe në të gjithë botën.”, shkruan Soros.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re