Skip to content

Sot dita më e nxehtë në Shqipëri, termometri shënon 41 gradë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vala e të nxehtit, do të jetë e pranishme më së shumti në fillim të kësaj jave. Zonat perëndimore do të vijojnë të mbeten me temperatura të larta edhe pse parashikohen luhatjet si në tabelë.

Përgjatë zonave malore, kryesisht në mesditën e së enjtes parashikohen reshje të shkurtra shiu.

Era, do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë e mesatare përgjatë bregdetit gjatë orëve të mesditës. Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.
Ju urojmë një javë të mbarë!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë