Presidenti Meta me anë të një postimi në facebook, ka kujtuar dhe uruar ditën e Dëshmorëve.
Meta ka shkruar se sot është dita e Qemal Stafës dhe mijëra të rinjve që dhanë jetën për lirinë e Shqipërisë.

“Sot është dita e Qemal Stafës dhe e mijëra të rinjve dhe të rejave, që dhanë jetën për Lirinë e Shqipërisë.
Lavdi e përjetshme, nderim, respekt dhe mirënjohjen më të thellë Dëshmorëve të paharruar të Atdheut, të çdo epoke!”- ka shkruar Meta.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re