Sot po zhvillohet seanca paraprake gjyqësore për inceneratorin e Fierit.

 

Në seancë janë paraqitur ish–ministri Lefter Koka, dhe ish-sekretari Alqi Bllako.

 

Koka ka kërkuar nëpërmjet avokatit të tij bashkohen dosjet e çështjeve me inceneratorët e Fierit dhe Elbasanit.

 

Lefter Koka është me dy masa sigurie “arrest në burg” për dy inceneratorë, atë të Elbasanit dhe të Fierit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re