Skip to content

Sot socialistët ‘vulosin’ fatin e tij pasi babai iu shpall ‘non grata’/ Orlando Rakipi në tension pas krahëve të Ramës, rrotullon stilolapsin

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Orlando Rakipi është shfaqur i tensionuar në mbledhjen e sotme të grupit parlamentar socialist, ku pret që kolegët të shprehen dhe vendosin për fatin e tij, pasi babai i tij Aqif Rakipi u shpall non grata nga SHBA duke i vendosur sanksione ekonomike.

Deputeti 30-vjeçar shihet nga regjia e ERTV-së duke rrotulluar stilolapsin në një kohë që Rama po shprehej për kushtet që duhet të plotësojë kandidati për president republike.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë