Home SHQIPERIA Sot zgjidhet drejtuesi i ri i FRPD/ Të rinjtë demokratë votojnë sipas degëve, ja kandidatët

Sot zgjidhet drejtuesi i ri i FRPD/ Të rinjtë demokratë votojnë sipas degëve, ja kandidatët

0
Sot zgjidhet drejtuesi i ri i FRPD/ Të rinjtë demokratë votojnë sipas degëve, ja kandidatët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sot të rinjte e Forumit të PD do te votojne ne te gjitha deget e tyre ne mbare vendin per te zgjedhur Kryetarin e ri.

 

Qendrat e votimit janë të ndara sipas degëve të Partisë Demokratike.

 

Orari i votimit është nga ora 08:00 deri në 18:00.

 

Kandidatët që garojnë për kreun e Forumit Rinorë të Partisë Demokratike të Shqipërisë janë: Barbera Doda, Alesia Balliu, Artion Barjamaj, Arnold Karriqi dhe Besard Xhaferri.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë