SPAK jep pretencën për gjyqtaren Enkelejda Hoxhën, ja sa vite burg kërkohet…

enkelejda-hoxha-780x402-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

SPAK kërkon 3.6 vite burg për gjyqtaren Enkelejda Hoxhën e cila u arrestua në muajin shkurt për korrupsion.

Kujtojmë se Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit gjatë muajit shkurt zhvilloi një mega-operacion që çoi në pranga 10 persona, përfshirë gjyqtaren e Krujës Enkelejda Hoxha, dhe zyrtarë të tjerë të këtij institucioni.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë